KONST / Litografier / Färglitografi 15328036
nr 1532 8036
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Segelbåt, monogramsignerad -78. Färglitografi, bildmått: 58x40 cm, yttermått inklusive ram: 78x59 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 3 april 2023
kl 20:48:23
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr